Tip na nezabudnuteľnú letnú dovolenku

0 459

Ak ešte nemáte zarezervovanú letnú dovolenku určite sa nechajte inšpirovať našou skúsenosťou.

V lete 2018 bol v Chorvátskom meste Rabac v hotelovom komplexe Valamar Collection Girandella Resort, otvorený celkom nový 5-hviezdičkový hotel určený pre rodiny s deťmi – VALAMAR GIRANDELLA MARO SUITES 5* – Kinderhotels.

Tento hotel je ideálnym miestom na skvelú rodinnú dovolenku. To, že je hotel skutočne právom nazvaný „Kinderhotel“ zistíte hneď pri vstupe do hotela. Všade cítiť detskú atmosféru, všade je všetko prispôsobené deťom, dokonca aj na toaletách sú pripravené detské pomôcky – jednorázove plienky, vlhčené utierky, prebaľovacie podložky, a moho ďalšieho. Pre mamičky sú na toaletách okrem klasických uteráčikov na ruky aj vložky, tampóny, v košíčku je uložená kozmetika na vlasy – lak na vlasy, tužidlo, gél na vlasy, gumičky do vlasov, dokonca aj dezodoranty.

A izby? Hotel ponúka ubytovanie v luxusných apartmánoch (nie sú to klasické apartmány s kuchyňou), ale veľké priestranné izby prispôsobené na dovolenku s deťmi.

My sme boli ubytovaní v najväčšom apartmáne s obrovskou terasou s výhľadom na more, na ktorej boli ležadlá, sedacie vaky, stôl pre 6 osôb. V apartmáne sa nachádzali 2 oddelené spálne, obývacia izba s rozkladacím gaučom, dve priestranné kúpeľne, pri šatníku sa okrem minibaru nachádza aj kávovar a sada na prípravu čaju. Súčasťou apartmánu je aj prebaľovací pult, hračky pre deti, dokonca aj tablet pre väčšie deti. Pre deti je pri príchode na izbe pripravený malý darček a ďalšiu drobnosť deti dostávajú na pamiatku pri odchode, takže sa môžete tešiť na nových plyšákov, ktorí pribudnú vo vašej detskej izbičke.

Počas celého dňa boli pripravené rôzne akcie pre deti i dospelých – skrátka o program bolo postarané stále. Dokonca aj detské kútiky boli rozdelené podľa veku detí, takže každý si prišiel na svoje. MARO HERNE (0-3, 3-7, 7-12) a pre deti nad 12 rokov je to TEEN (12+). Okrem toho sa v rezorte nachádza Super Maro klub, dodatočný Maro baby klub, rodinná herňa, kino, detská herňa a Maro ihrisko s detkými bicyklami, nechýba minigolf a množstvo ďalších atrakcií.

Priamo pri recepcii hotela sa nachádza bar s 24-hodinovou ponukou studených a teplých nealko nápojov, v ktorom je k dispozícií neustále jedlo značky Hipp pre najmenších (rôzne príkrmy, presnídavky, skrátka všetko možné), plus počas celého dňa dopĺňajú rôzne jednohubky, a taktiež zmrzlinový automat je k dispozícií stále.

Slnečníky, ležadlá, uteráky na pláži, to všetko je samozrejmosťou. A takisto aj hotelové bazény. Človek nevie kam skôr….

A jedlo? Tak to je skutočna paráda, kuchári neustále priamo pred hosťami pripravujú jedlá všetkého druhu. All inclusive je skutočne senzačné! Takisto aj nápoje, všetko na čo si len spomeniete!

A ešte nechýba video o tomto úžasnom rezorte….

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.