Kam s deťmi počas jarných prázdnin

0 253

Aj vy riešite dilemu, čo s deťmi počas jarných prázdnin? Zvažujete dovolenku na horách, pretože deti by si radi zalyžovali, ale odrádzajú Vás ceny v Slovenských lyžiarskych strediskách? Nielen cena ubytovania, ale aj cena skipasov je skutočne extremne vysoká!

Dnes mi kamarát povedal, že bol s deťmi lyžovať, len tu u nás, nie v lyžiarskom stredisku, lebo tam by sa nedoplatil…. Za jedného dospelého a dve deti zaplatil 150 euro len za skipasy, za obed ďalších 50 €, a ako povedal, to s nimi nebola manželka a neriešili ubytovanie. Povedal, že už dlhšie zvažuje lyžovačku za hranicami, pretože každý kto tam raz skúsi dovolenku spojenú s lyžovačkou sa už na Slovensku lyžovať nepôjde.

Áno poviete si, že ísť lyžovať do Rakúska je drahšie, pretože musíte ísť niekoľko stoviek kilometrov, ale keď si spočítate cenu ubytovania a cenu skipasov, zistíte, že sa to skutočne oplatí. A bonus? Bonusom sú kilometre dokonale upravených zjazdoviek, a takmer žiadne čakanie na vlek.

V Rakúskom lyžiarskom stredisku Salzburg OBERTAUERN si užijete skvelú lyžovačku! Čaká tu na Vás takmer 100 km dokonale upravených zjazdoviek s najdlhšou lyžiarskou sezónou v Rakúsku. A dokonalá príroda navôkol je čerešničkou na torte. Valamar tu pre svojich hostí ponúka ubytovanie doslova na skok od lyžiarskeho svahu. Ubytovanie je ponúkané v Kesselspitze Valamar Collection Hoteli a Valamar Obertauern Hoteli. Vybrať si môžete menšie izby, ale ak prídete ako väčšia partia ani to nie je problém môžete sa ubytovať v priestrannom apartmáne pre až 5 osôb. Stravovanie je zabezpečené formou švédskych stolov počas raňajok, a môžete si objednať aj polpenziu, čiže aj večere. Po dokonalej lyžovačke svoje telo zrelaxujete v priestrannom wellness centre.

Budete milo prekvapení nielen z dokonale upravených svahov, ale aj z cien ubytovania, pretože cenu sú nižšie ako v našich lyžiarskych strediskách.

A ako to už u nás býva zvykom, aj dnes máme pre Vás darček! STO eurový zľavový kupón!

Kupón môžete využiť nielen na zimnú, ale aj na letnú dovolenku vo všetkých strediskách Valamar.

100 € zľavový kupón na zimnú dovolenku VALAMAR

 

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.