Grand hotel KEMPINSKI HIGH TATRAS – junior apartman

0 580

Grand hotel Kempinski vo Vysokých Tatrách je umiestnený na brehu Štrbského Plesa, a asi nie je potrebné ho špeciálne predstavovať. Veď kto by ho nepoznal! Minimálne zvonka….

Tento krát sme boli ubytovaní v Junior apartmáne. Hlavný rozdiel medzi Junior apartmánom a klasickou izbou je vo veľkosti podlahovej plochy.

Junior apartmán je o niekoľko metrov väčší. Bežné izby majú veľkosť 35-45 m2, tento typ apartmánu má rozlohu 45-52 m2, v závislosti, v ktorom junior apartmáne Vás ubytujú. Ďalší rozdiel je aj v kozmetike, ktorú máte v kúpeľni k dispozícií (šampón, kondicionér na vlasy, sprchový gél, telové mlieko, mydielka, plus kozmetické doplnky), v apartmánoch je k dispozícií špeciálna kozmetika.

Rovnako ako v izbách, aj v junior apartmáne je k dispozícií posteľ typu King size (skutočne obrovská so super tvrdým matracom), s luxusnými obliečkami a plachtami na posteľ. Ak potrebujete ortopedický či antialergický vankúš stačí zavolať na recepciu a o pár minút je pripravený v izbe. Súčasťou izieb aj apartmánov je aj obývacia časť, pracovný stôl, priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou. Väčšina izieb má aj vlastný šatník (v apartmánoch je samozrejmosťou).

Nikdy nezabúdajú ani na najmenších pre ktorých je vždy pripravené plyšové zvieratko, balíček sladkých odmien, špeciálna detská kozmetika, župan, papučky, a pre detičky do 3 rokov aj nočník, podsedák a stupienok. Postieľka je na vyžiadanie, takisto aj ohrievač na fľašky, sterilizátor, kanvica. Skrátka o čokoľvek požiadate o pár minút to máte v izbe.

Ak Vás prepadne hlad aj o polnoci stačí zavolať na recepciu a jedlo podľa Vášho želania Vám naservírujú priamo na izbu. Každé jedno prianie sa snažia splniť k očakávaniu hosťa. Tu slovko NIE nepoznajú!

Ako členov Kempinski programu nás na izbe vždy čakala ovocná misa, a tento krát sme mali na každej izbe pripravenú aj fľašu vína ako pozornosť hotela. Welcome drink pri príchode je samozrejmosťou!

Teraz už vieme porovnať rozdiel medzi klasickou izbou, či už otočenou na jazero alebo do doliny – v tých je rozdiel skutočne len vo výhľade, a teraz už vieme, aký je junior apartmán. Úprimne môžem povedať, že okrem ceny (cena za izbu s výhľadom na jazero je o 20% viac ako za izbu otočenú do doliny a za junior apartmán je to o 50% vyššia), ten rozdiel až taký veľký nie je. Atmosféra je všade rovnaká, aj v izbách aj v apartmáne zabezpečovali chyžné celkom rovnaký štandard, všade bolo čisto a len čo sme „vystrčili nohy“ či z izby alebo apartmánu hneď bežali všetko upratať. Večerná odostielka je samozrejmosťou v každom type izby.

Ak by ste chceli nakuknúť do Junior apartmánu Grand hotela Kempinski High Tatras môžete si pozrieť video pod článkom:

https://www.youtube.com/watch?v=KhWdnGcgKm0
Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.