Hračky ktoré nie sú hračkami

0 449

Má Vaše dieťatko plnú izbičku hračiek od výmyslu sveta, ale aj napriek tomu pri každej návšteve hračkárstva odchádzate s ďalšími novými hračkami? Určite nie ste sami 🙂

Každé dieťatko poteší nová hračka, aj keď ako časom zistí každý z nás, množstvo zábavných „hračiek“ je ukrytých v našej domácnosti. Stačí len otvoriť dvierka na kuchynskej linke a radosť v detských očkách sa objaví hneď. Veľké hrnce, panvice, naberačky, a iné „hračky“ sú pre dieťatko veľou zábavou. Stačí do hrnca vložiť kocky z detskej stavebnice a dieťatko má o zábavu postarané. A tá radosť, že objavilo niečo nové….

V kúpeľni sa tiež ukrývajú nepoznané hračky, napríklad také nandričky na utieranie prachu. V kúpeľni však treba byť aj opatrní! Nachádza sa tu aj veľa nebezpečných prípravkov na čistenie domácnosti, ktoré do rúk detí určite nepatria, takže tie čím skôr dajte do vrchných políc (prášok na pranie, prípravky na čistenie a iné chemikálie)!

Aj v mamičkinej, či ockovej skrini je veľa hračiek, len také spodné prádlo, či ponožky dokážu dieťatko zamestnať na dlhšiu chvíľu. A keď malá princezná objaví mamičkine šaty a topánky, až vtedy prichádza skutočná zábava, potom už len stačí nájsť rúž a malá princezná má najlepšiu zábavu na svete.

A čo domáce spotrebiče – vysávač, kuchynský robot, mixér, práčka, sušička a mnohé ďalšie. Keď malému drobčekovi raz ukážete ako fungujú, stanú sa aj jeho dobrými kamarátmi, a vždy, keď budete niečo robiť, bude Vám chcieť drobec pomáhať.

Takto by sme mohli prechádzať každý kút bytu a všade by sme našli množstvo drobností, ktoré malý drobec ocení a bude o ne prejavovať záujem.

Takže Váš drobec si určite užije veľa zábavy aj s drobnosťami, ktoré MY dospeláci za hračky nepovažujeme 🙂

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.