Hotel Mama ‚s Bratislava

1 408

Štvorhviezdičkový boutique hotel Mama ‚s sme navštívili počas našej návštevy Bratislavy na konci februára 2016. Pobyt v tomto hoteli sme získali od nášho obchodného partnera, takže sme boli sami zvedaví, čo nás v hoteli bude čakať. Hotel sa nachádza v tichej časti mesta, na Chorvatskej ulici (asi 15.minút pešej chôdze od obchodného centra Eurovea). Ide o zrekonštruovanú strašiu nenápadnú budovu, ktorá v sebe skrýva 15 moderne zariadených izieb. Pre hostí je k dispozícií menšie parkovisko priamo pred hotelom.

Cestovali sme traja – ja, manžel a naše dieťatko.  Ubytovaní sme boli v superior izbe, ktorá bola priestranná, zariadená moderným nábytkom. Do izby sme bez problémov zmestili aj cestovnú detskú postieľku, pričom v izbe aj po rozložení postieľky zostalo dostatok miesta.

Izba pozostávala zo vstupnej chodby, na ktorej sa nachádzala veľká vstavaná skriňa súčasťou ktorej bol aj trezor. Z chodby sa vstupovalo do veľkej kúpeľne spojenej s WC. Okná izby zdobili veľké moderné závesy. Súčasťou izby bola veľká pohodlná posteľ s niekoľkými typmi vankúšov, takže pokojný spánok si tu užije určite každý hosť, či už má rád mäkký, tvrdý alebo ortopedický vankúš. Mňa osobne veľmi zaujalo osvetlenie za posteľou, ktoré dodávalo izbe čaro a iskru. obývaciu časť tvoril LCD televízor, gauč, stolík a nechýbal ani písací stôl, ktorý by určite ocenil každý manažér. Mimibar, ktorý bol súčasťou izby ponúkal veľmi pestrý výber alko, ako aj nealko nápojov.

Nielen na izbe, ale aj po celom hoteli sme mali k dispozícií neobmedzený prístup na internet.

Na prízemí sa nachádza malá reštaurácia, v ktorej sa podávajú bohaté raňajky – raňajkám v hoteli Mama ‚s je venovaný článok TU. V suteréne je menšie fitness centrum a malý, ale veľmi útulný wellness s menším relaxačným bazénom a saunou. Nechýbajú veľké pohodlné sedadlá na relaxáciu. Počas relaxácia sa hosť môže kochať pohľadom na hotelovú záhradu, alebo ak túži po súkromí stačí spustiť exteriérové žalúzie.

Personál s ktorým sme prišli do konataktu v hoteli bol milý, usmievavý  a veľmi prívetivý. Na čokoľvek sme sa spýtali hneď nám každý odpovedal a poradil.

Celkovo hodnotím hotel veľmi pozitívne, z 10 bodov udeľujem hotelu 8.7 boda.

Určite ho odporúčam nielen pre business hostí, ale aj pre rodiny s deťmi.

 

1 komentár
  1. Julien hovorí

    moj manzel bol v tomto hoteli ubytovany ked bol na sluzobke v bratislave tiez si chvalil akurat ze mal problem hotel najst ze je trochu taky schovany ze tazsie sa hlada ale ked ho dal do maps tak mu ho hned navigacia nasla ale bol tiez spokojny nemate vyse fotiek lebo nam ziadne nenafotil sak viete chlapy maju ine starosti nie fotit

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.