Chystáte sa do Budapešti? Určite navštívte ENJOY CAFE

0 926

Ak sa chystáte na výlet do Budapešti so svojimi drobcami, určite navštívte nanápadnú kaviareň s názvom ENJOY CAFE, nachádzajúcu sa na ulici Práter utca 6.

Deti si túto kaviareň zamilujú hneď ako vstúpia dnu.

Obsluhu zabezpečujú roboty. Áno, čitate správne, roboty Vás budú obsluhovať a detičky budú nadšené. Okrem robotov v tejto kaviarni pracujú aj milé mladé slečny, ktoré Vás usadia k stolu, podajú Vám nápojový lístok, zapíšu si objednávku, a objednané nápoje Vám už k stolu privezie robot. Samozrejme Vám povie aj pár slov.

Na nasledovnom videu môžete vidieť menších robotov, ktorí sa starajú o zábavku detí a nechýba pohľad do priestorov kaviarne:

Ak si chcete pozrieť ukážku z našej návštevy tejto kaviarne kliknite na nasledujúce video:

Musím ale povedať, že som očakávala, že v kaviarni bude robotov viac, lebo zahraničné recenzie, ktoré sme o tejto kaviarni čítali spomínali trošku niečo iné ako sme videli.

V kaviarni boli 2 roboti, ktorí zabezpečovali odnášanie objednaných nápojov k stolom, plus jeden robot bol v detskom kútiku, ten mohli ovládať jednoduchými dotykmi detičky, ktoré si užívali kopec zábavy. Okrem toho tu boli ešte ďalšie 2 malé roboty, ktoré tancovali (samozrejme pod vedením zamestnanca kaviarne).

Nápojový lístok bol obsiahly. Okrem toho ponúkajú aj niekoľko dezertov, avšak z tých sme si nevybrali nakoľko pôsobili, že sú vo vítrine už niekoľko dní.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.