Nebezpečné madlá

0 425

Madlá, či jednoducho povedané úchytky na otváranie skriní, či šuplíkov má v domácnosti každý z nás. Pokiaľ si zariaďujeme domácnosť ako mladý, slobodný, bezdetný ľudia vyberáme si do domácnosti bytový nábytok a doplnky, ktoré sa nám páčia, sú štýlové a moderné. Na praktickú stránku veci sa pozeráme len málokedy. Až keď sa ale naša domácnosť rozrastie o malých drobčekov začneme si všímať aj detaily, ktoré sme dovtedy považovali za bezpredmetné a nedôležité. Presne takými sú aj madlá alebo úchytky na otváranie šuplíkov a skríň.

Aj my sme si vybrali nábytok so štýlovými madlami, ktoré som ale po narodení našej maličkej začala považovať za nebezpečné a život ohrozujúce, pretože mali ostré hrany, na ktorých by si maličká mohla ublížiť. A kto z nás by chcel, aby detičky trpeli a došlo k zbytočnému úrazu? Určite nikto z nás. Preto som aj ja začala pátrať po internete a vyhľadala som si bezpečné madlá, ktoré nemajú žiadne ostré hrany a sú nielen bezpečné, ale aj pekné a hodia sa do obývačky.

Cena madiel je pritom zanedbateľná, dajú sa kúpiť už za pár centov (plastové), a kvalitnejšie kovové už od 4 € za kus. Výmena je pritom veľmi jednoduchá, zvládla som ju bez problémov aj ja sama, takže ju zvládne aj každá iná mamička či otecko 🙂

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.