Hotel Mama ‚s – bohaté bufetové raňajky

0 1 006

V hoteli Mama ‚s sme mali možnosť stráviť príjemnú noc a pochutnať si aj na tunajších raňajkách, ktoré sa podávajú ráno od 7 do 10 hodiny. Maličká reštaurácia ponúka svojim hosťom naozaj bohaté bufetové raňajky. 

Keďže hotelová reštaurácia je menšia, ale pre ubytovaných hostí úplne postačuje (to len pre porovnanie s inými hotelmi) očakávali sme, že výber jedál na raňajky bude menší. Keď sme ale videl aký pestrý výber jedál je pripravený boli sme milo prekvapení. Na bufetových stoloch bolo pripravených niekoľko typov pečiva – chlieb, žemličky, rožky, biele i tmavé pečivo. Zo studenej ponuky nechýbala šunkovo-salámovo-syrová misa. Z teplých jedál boli v ponuke miešané vajíčka, vajíčka varené na mäkko, volské oko, restovaná slaninka, párky. Nechýbali džem, med, maslo, nutela. Minichladnička ukrývala široký sortiment jogurtových výrobkov a dokonca aj niekoľko druhov tradičných slovenských sušienok.

Na záver by som rada ocenila fakt, že všetky výrobky, ktoré na raňajky ponúkali boli od najznámejších výrobcov. Nič nebolo z obchodov vlastných značiek (poznámka žiadne Lidl výrobky, nič vyrobené pre Metro či Bilu alebo iný obchodný reťazec), čo veľmi oceňujem, pretože v poslednom období aj v TOP hoteloch ponúkajú lacné výrobky, pritom človek si priplatí za „luxus“ a dostane len to najlacnejšie.

Ak sa chcete dozvedieť môj názor a získať viac informácií o hoteli Mama ‚s kliknite SEM a prečítate si, aká bola naša skúsenosť.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.