Grand Restaurant v Grand Hotel Kempinski High Tatras

0 601

Milovníci dobrého jedla by určite nemali obísť reštauráciu Grand hotela Kempinski na brehu Štrbského plesa vo Vysokých Tatrách.

Romantická večera vo dvojici, rodinné posedenie, či len skrátka čas, kedy si chcete pochutnať na dobrom jedle pri sviečkach a počuť pri tom praskajúce drevo z kozuba, nezameniteľná atmsoféra plná romantiky…. Prívetiví personál a skutočne fantastické jedlo, pri ktorom si poviete, že sa sem určite znova a znova vrátite.

Pokiaľ ste v hoteli ubytovaným hosťom, máte v cene pobytu okrem vstupu do wellnes aj raňajky, ktoré sú skutočne veľmi pestré a chutné. Okrem chutného jedla sú k dispozícií rôzne druhy ovocných a zelených čajov, minerálky, džúsy, šťavy z čerstvého ovocia a nechýba ani šampanské.

Za polpenziu (3-chodové menu), čiže večeru je príplatok 40 € na osobu. Na výber máte predjedlo alebo polievku, vyberáte si z dvoch hlavných chodov a dezert ako čerešnička na záver. Pri odchode Vám personál prinesie výber čokoládových bonbónov. Popri vynikajúcom jedle si môžete vybrať zo širokej ponuky slovenských i zahraničných vín, naservírujú Vám aj chutné pivko, rôzne druhy nealko a alko nápojov. Skrátka na čo si len spomeniete všetko Vám pripravia.

Pravidlá obliekania pri večeri sú už veľmi mierne, dámy už nemusia chodiť v robach a páni v nohaviciach, kľudne môžete prisť aj v rifloch, aj napriek tomu, že ste v 5-hviezdičkovom hoteli 🙂

Video – bufetové hotelové raňajky :

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.