Zľavový kupón na letnú dovolenku v hodnote 100 euro

0 346

Ani tento rok na Vás nezabúdame, práve naopak. Opäť Vám prinášame 100 € zľavový kupón na Vašu letnú dovolenku! Je len na Vás, ktorú destináciu si vyberiete. Ponuka hotelov v Chorvátsku sa ešte rozšírila, Valamar prináša nové hotely a aktuálne ponúkajú až 30% zľavy.

Tak sa rýchlo poponáhľajte a objednávajte ešte dnes, pretože ubtovacie kapacity sa rýchlo zapĺňajú a letná sezóna bude rekordná.

 

Ponuka hotelov, apartmánov ale aj kempových objektov je pestrá. Vyberie si naozaj každý. Nielen náročný klienti, ktorí hľadajú luxusné 5 * hotely, ale aj bežný človek, ktorý  hľadá komfort 2,3 či 4 * hotela, tí ktorí majú radi ubytovanie v apartmánoch si takisto určite vyberú.

A aké destinácie ponúka Valamar v tomto roku? Pozrime sa spoločne na aktuálnu ponuku:

  • Poreč, Istria
  • Ostrov Rab
  • Ostrov Krk
  • Rabac, Istria
  • Makarska, Dalmácia
  • Dubrovnik
  • Ostrov Hvar

Ako môžete vidieť, Valamar ponúka ubytovanie od Istrie až po juh Chorvátska.

Nezabudnite, že nech si už vyberiete ktorýkoľvek hotel, apartmán alebo kempingové ubytovanie na každý jeden pobyt môžete využiť 100 € zľavový kupón. A to nie je všetko. Sto eurový kupón môžete použiť aj na už zlacnené zájazdy!

Tak dlhšie nečakajte, a objednajte si svoju letnú dovolenku už dnes.

Rezervovať si môžete pobyt s okamžitou platbou, kde je cena zhruba o 10% nižšia, alebo ak uprednostňujete možnosť dovolenku bez poplatkov stornovať, tak v takom prípade zvoľte možnosť rezervácie pobytu s Bezplatným vypovedaním či už 7 alebo 14 dní pred príchodom. V tomto prípade dopredu neplatíte ani cent, a celú sumu zaplatíte až počas Vášho pobytu (niekoľko dní pred príchodom Vám bude zablokovaná suma za prvú noc pobytu na platobnej karte ktorú zadáte pri rezervácií zájazdu).

Tak už viac nekupujte predražené zájazdy cez cestovné kancelárie, ale cestujte priamo cez Valamar! Žiadne skryté poplatky, žiadne provízie, nič len dovolenka za super cenu a ešte k tomu aj 100 € kupón ako bonus!

Kliknite na tento odkaz, zaregistrujte svoj mail (ak už ste vo Valamare boli, tak použite iný mail) a 100 € kupón Vám príde do mailu: https://www.valamar.com/en/ambasador-forma?data=MTAwMTA2MDU4Mzg5

 

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.