Zľava 96 percent! Realita alebo výmysel

0 357

Ak aj vy radi nakupujete výrobky, tovary či služby za výhodné ceny, a najmä vtedy, ak všade svieti „ZĽAVA“ tak tento článok je určený práve Vám…

Občas sa totiž stane, že natrafíme na neuveriteľné zľavy, avšak natrafiť na zľavu až 96% je dnes naozaj takmer nereálne. Ja som na takúto zľavu natrafila na dovolenkovom portále invia.sk, keď som hľadala tip na letnú dovolenku do Chorvátska. Nebolo by na tom nič netradičné, keby pôvodná cena za 7 dní v hoteli Pinija nebola 21.917€!!!! Áno čítate správne, presne takúto cenu totiž ukazuje pri tomto hoteli ako pôvodnú cenu pre jednu osobu pri pobyte s plnou penziou v termíne od 22.8 do 29.8.2016 !

V zľave 96% tak môžete tento pobyt získať „len“ za 811 €. Poviete si super zľava, ale tá cena, akú zaplatíte po zľave je predsa nejaká vysoká, či nie??? Nuž áno vysoká, pretože pôvodná cena, akú uvádzajú je úplne nereálna, premrštená a zavádzajúca!!!! Ako dôkaz pripájam aj fotku tejto ponuky. 

A prečo tento článok? Nuž len preto, lebo nie vždy sú všetky zľavy aj reálne a pre zákazníka výhodné. My sm v tomto hoteli strávili tohtoročnú letnú dovolenku tiež na 7 dní a s plnou penziou, len cena bola ešte o niekoľko euro nižšia a BEZ ZĽAVY. Takže pozor na zľavy!!!!!

Je až neuveriteľné, ako dokážu zavádzať svojich klientov!

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.