Šport hotel Alexandra

0 339

Dnes Šport hotel Alexandra, kedysi hotel Wili v Púchove. Hotel, ktorý pár rokov dozadu žal veľkú slávu a neustále bol plný športovcov, ale aj manažérov, ktorí sem prichádzali do miestnych podnikov. Kuchyňu sme poznali aj za čias, keď to bol ešte hotel Wili a šéfoval tu v kuchyni Oto Hvizdák, svojho času skvelý kuchár a ozajstný odborník na gastronóniu. Aj kvôli jeho šikovným rukám sem prichádzali mnohí hostia, aby si pochutnali na výborných a skvelo vyzerajúcich jedlách. Ako ale čas plynul, v kuchyni sa vystriedalo niekoľko kuchárov, a Ota tu akosi nikto nemohol dlhú dobu nahradiť. Aspoň teda nie pre mňa, keď som poznala jedlá znamenitej chuti, ktoré tu pripravoval. 

Prešlo ale pár rokov a hotel má dnes nového majiteľa, i nových pracovníkov. Vyskúšali sme preto kuchyňu aj v Šport hotele Alexandra a musím povedať, že som bola milo prekvapená. Vyskúšali sme jedlo v kolibe, ako i v reštaurácií. Nehovorím o dennom menu, ale o jedlách pripravovaných na objednávku z Ala carte hotela.

V reštaurácií boli všetky stoli slávnosti prestreté, nechýbala kvetinová výzdoba a samozrejme sviečky na stoloch. Obsluha milá a jedlo? Vynikajúce, chutné a naservírované štýlovo. Pri hlavnom jedle nechýbala ani zeleninková obloha ktorej bolo celkom dosť.

Cenovo dostupné, za jedlo pozostávajúce z polievky, hlavného jedla a dezertu sme pre 2 osoby zaplatili 42 €. V cene bolo započítané aj pivo a minerálka.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.