Darček na poslednú chvíľu pre detičky

0 1 483

Neviete, akým darčekom potešiť Vaše detičky na Vianoce? Kúpte im originálny darček v podobe knihy s elektronickou ceruzkou. U nás si knižky zo série Kúzelné čítanie hneď zamilovali obe naše detičky. Nielen dcérka, ktorá pero s knižkou dostala na 5.narodeniny a odvtedy jej len dokupujeme nové knižky, ale teraz už aj náš malý synček. Od 10.mesiacov veľmi rád sedí pri svojej staršej sestričke a počúva čo im pero „rozpráva“, knižky si už listuje sám, pretože obrázky sú v nich krásne farebné.

Na to, aby sa mohli knižky „rozrozprávať“ potrebujete elektronické pero, ktoré si kúpite v praktickom balení – v kufríku, ktorý okrem pera obsahuje aj jednu knižku a nabíjačku s usb káblom. K peru si potom už môžete dokupovať ďalšie a ďalšie knižky. Vždy sa stačí prihlásiť na stránku albi a stiahnuť si aktuálnu knižku do pera a nové dobrodružstvo môže začať.

Elektronická ceruzka Albi je skutočne výborným darčekom tak pre dievčatká ako aj chlapcov.

Kufrík s perom sa dá zakúpiť za cenu okolo 50 € (ale dá sa nájsť aj za cenu okolo 40 €) a knižky v závislosti od toho akú si vyberiete sú zase v cene okolo 15 €.

My sme zakúpili kufrík s perom v sérií Hravé učenie.

Recenziu na ALBI kúzelné čítanie nájdete aj na tomto odkaze.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.