Zľavový kupón na letnú dovolenku 100 €

0 25

Tohtoročná letná sezóna začína už o niekoľko dní. Ak zatiaľ nemáte objednanú letnú dovolenku je najvyšší čas začať uvažovať o tom, kde by ste chceli stráviť leto.

Väčšina Slovákov bude tráviť letnú dovolenku opäť pri mori v Chorvátsku. Veď ako sa predsa hovorí : slovenské more je práve v Chorvátsku. A dovolenka v Chorvátsku to už dávno nie je to čo bývalo kedysi. Možno si aj vy spomínate na vaše detské časy keď ste s rodičmi chodievali do apartmánov do Chorvátska a stravovali ste sa sami alebo si občas navštívili tunajšiu reštauráciu.

Dnes je už aj dovolenka v Chorvátsku luxusná. Rovnako ako v iných dovolenkových destináciách aj v Chorvátsku už je množstvo luxusných a prvotriednych hotelov na vysokej úrovni. Moderné hotely, Michelinské  reštaurácie s vynikajúcim jedlom, slnkom zaliate pláže, priezračné more, presne tak dnes vyzerá dovolenka v Chorvátsku.

 

Video najluxusnejšieho hotela Marea Suites 5* v Poreči tu:

Hotelová sieť Valamar prináša aj do Chorvátska úplne iný rozmer dovolenky. Z ponuky si vyberie skutočný každý. V ponuke nájdete nielen najmodernejšie hoteli, ale aj apartmány či kempingy. Všetko však na vysokej úrovni.

Vyberie si tu naozaj každý pretože ponúkajú ubytovanie aj v lacnejších dvoj či trojhviezdičkových zariadeniach. Pre náročnejších sú to štvorhviezdičkové zariadenia a pre tých najnáročnejších luxusné 5 hviezdičkové hotelové zariadenia so službami na najvyššej úrovni.

 

Pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie vo Vilách sú to napríklad Vily na ostrove Rab – Carolina Hotel & Vilas:

Ponúkajú ubytovanie po celom Chorvátsku od Istrie na severe až po južne položený Dubrovník. Ubytovanie bez stravy, s raňajkami, polpenziu či plnú penziu, allinclusive, a dokonca v Rabaci v 4* komplexe Bellevue je to ultra allinclusive teda nielen ubytovanie so stravou ale aj alko nápoje a drinky počas celého dňa takže ak ste boli zvyknutí na turecké dovolenky tak určite Turecko vymeníte za Chorvátsko ako mnohí hostia. Ak sem raz zavítate tak už bude vašou obľúbenou dovolenkovou destináciou jedine Chorvátsko.

 

Niečo pre milovníkov „Turecka“ komplex Bellevue s ultra allinclusive službami:

Bonusom pre vás je ešte 100 eurový kupón ktorý získate od nás. Stačí sa len zaregistrovať na tomto odkaze  vyplniť vaše údaje a do mailu vám obratom príde 100 eurový kupón ktorý môžete použiť nielen na dovolenku ktorú si zakúpite vopred ale aj na všetky ponuky Last minúte dovoleniek. Čiže môžete tak získať dovolenku za skutočne neuveriteľne nízku cenu. Kupón platí 90 dní takže si ho môžte zaregistrovať už dnes a využiť kedykoľvek počas leta.

 

A ešte malá ukážka z nášho obľúbeného rezortu Girandella v Rabaci, Maro Suites 5* je TOPKA:

 

Autor foto: MS

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.