Valamar Bellevue Resort Rabač

0 275

Za službami ultra allinclusive už viac nemusíte chodiť do Turecka! Aj v Chorvátsku nájdete hoteli, ktoré službami prevyšujú slovákmi obľúbené Turecko! A keďže Bellevue Rezort už patrí pod hotelovú sieť Valamar, záruka top služieb je zaručená. Rezort, ktorý prešiel dokonalými úpravami vďaka tomu, že sa začlenil pod Valamar ponúka svojim hosťom ubytovanie v izbách určených pre páry, ale aj pre väčšie rodiny. Každý si tu príde na svoje. Komu stačí menšia útulná izba a nepotrpí si na výhľad na more, tak siahne po Clasic izbe s výhľadom do parku bez balkóna, za výhľad na more sa samozrejme pripláca, rovnako tak aj za balkón. Do izieb je možné umiestniť jednu prístelku.

Hotel Bellevue resort nájdete v ponuke aj slovenských cestovných kancelárií, ale ak chcete skutočne najlepšiu cenu a záruku top služieb, tak Vám odporúčame rezervoať si ubytovanie napriamo cez Valamar! Ak si rezervujete ubytovanie priamo cez Valamar, ktorý je vlastníkom rezortu získate ešte ďalší bonus 100 € kupón (kupón platí do všetkých hotelov patriacich Valamaru, stačí zadať emailovú adresu na ktorú vám príde váš 100 € kupón).

TU je Váš 100 € kupón na Vašu dovolenku: https://www.valamar.com/en/ambasador-forma?data=MTAwMTA2MDU4Mzg5

 

Pre rodiny s deťmi hotel ponúka ubytovanie v Rodinných izbách. Tieto izby sú určené pre max.4 osoby, avšak ak máte menšie dieťa, ktoré spí s Vami v manželskej posteli, čiže nepotrebuje lôžko, bez problémov Vás ubytujú aj piatich, len musíte požiadať rezervačné oddlenie o udelenie výnimky. Pre väščiu skupinu hostí je určený luxusný apartmán SUPERIOR FAMILY SUITE s terasou a výhľadom na more. Tí, ktorí majú radi súkromie a zároveň milujú plávanie v bazéne si môžu rezervovať SUPERIOR FAMILY SWIM UP ROOM, sú to izby s terasou, výhľadom na more a vlastným bazénom. Druh izby, aký si zvolíte záleží len od Vás, či uprednostňujete cenu, ale Vám ide o to, mať na dovolenke úžasný výhľad priamo na more a pohodlnú veľkú izbu.

Ak chcete nahliadnuť do izieb v hoteli, pozrite si nasledovné videá….

Superior izba s výhľadom na more (pre 2 dospelé osoby + 1 osoba na prístelke – je to ale iba rozkladacie kreslo – vhodné pre dieťa, nie pre dospelú osobu)

Rodinná izba s balkónom a výhľadom na more (pre 4 osoby, 2 oddelené izby, jedna izba s manželskou posteľou, druhá izba s dvomi oddelenými lôžkami, 1 kúpeľka)

Izba s vlastným bazénom – SUPERIOR SWIM UP ROOM (tieto izby sú pre 3 až 4 osoby sú na najnižšom poschodí hotela, keďže je z nich priamy vstup do súkromnuých bazénov).

https://youtu.be/iHR7mZZecxI

Superior family suita s terasou, výhľadom na more (pre max.6 osôb – 2 oddelené spálne – jedna s manželskou posteľou, druhá s oddelenými lôžkami a obývačka s rozkladacím gaučom, 2 kúpeľne, veľká terasa so 4 ležadlami, sedacími vakmi a posedením až pre 6 hostí)

A pláže? Tie sú naozaj krásne a je ich tu neúrekom. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok, ale hneď nad plážou sú bazény, pri ktorých sú ležadlá zadarmo. Je len na Vás, či si priplatíte, alebo budete chodiť k bazénom.

Bazénov v hoteli je niekoľko sú skvele rozmiestnené, pri každom sa nachádza dostatok slnečníkov a ležadiel, takže si určite nájdete aj vy ten svoj. Ak cestujete s deťmi, určite oceníte detské bazény. Bazénová časť určené pre najmenších:

Ak ste naok pár bez detí, tak oceníte súkromné bazény s morskou vodou, ktoré sa nachádzajú v hornej časti rezortu. Nechýba ani infinity bazén, z ktorého si nesmiete zabudnúť spraviť niekoľko dokonalých fotiek.

Jedlo? Tak tu je výber naozaj veľmi pestrý. Hlavná reštaurácia je naozaj obrovská, a hneď dole pod ňou sa nachádza menšia reštaurácia, je len na Vás, ktorú urpednostníte. Raňajky, obe, večera všetko veľmi bohaté švédske bufetové stoly. Mäsité, bezmäsité jedlá, veľa ovocia, zeleniny, široká ponuka dezertov, človek naozaj nevie čo si vvybrať. Jediné, čo tu nám chýba sú čerstvé ovocné šťavy, ale tak je to uzase 4* hotel, takže tie si vieme zakúpiť ak máme na ne chuť. Pri každom bazéne je bar, kde podávajú alko, nealko a ľahké občerstvenie. Všetko je samozrejme zahrnuté v cene.

Ak máte chuť na kávičku, pivko, vínko, či miešaný drink stačí zbehnúť k baru a dostanete všetko na čo si zmyslíte. A na občerstvenie hostí myslia aj večer, sadnúť si môžete do Vine baru, kde hrá každý večer živá hudba alebo ak uprednosňujete klimatizovaný priestor tak do Lobby baru, všade je všetko zahrnuté v cene. Smädný ani hladný tu určiete nebudete!

Nahliadnite tiež do hotelovej reštaurácie:

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.