Solárna plachta na bazén? NIE! Jeden veľký podvod

0 255

Hľadala som solárnu plachtu na náš bazén a hneď som aj jednu našla. Podľa obrázku vyzerala parádne a bola určená presne pre náš bazén. Tak som ju hneď objednala. O pár dní bol balík u nás a podľa krabice vyzeralo, že nám aj reálne prišlo to, čo sme si zakúpili, teda solárna plachta na bazén.

Hneď sme balík otvorili a krabica vo vnútri balíka bola tiež krásna, veľká a na obrázku solárna plachta. Tak sme krabicu otvorili a tam….. skoro mi oči vypadli, a to doslova! Vo vnútri krabice bola veľká bublinková fólia. Noazaj veľká, veľká ako náš bazén. Bublinková fólia, presne taká, aká býva vložená do balíkov, aby sa tovar pri preprave nepoškodil.

Samozrejme, mohla som ju vrátiť späť do eshopu alza, kde som si ju objednala, veď tovar z eshopu sa dá do 14 dní podľa zákona vrátiť. Ale behať s tým na poštu… tak to sa mi vôbec nechcelo…. A tak som si povedala, že Vás radšej na tento nepodarok upozorním, až si ho nezakúpite aj vy!

Tu si môžete pozrieť aj video „solárnej plachty„. Tak čo poviete? Je to podľa Vás solárna plachta, alebo bublinková fólia…

 

Keď už som za ňu zaplatila, tak ju aspoň použijeme na prekrytie bazéna počas noci…

Takže pozor na to, čo kupujete. Overený obchod nemusí znamenať, že na ňom zakúpite vždy len kvalitné výrobky….

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.