Ratanový nábytok do Vašej záhrady

0 165

Pri hľadaní nábytku do exterieru sme natrafili na niekoľko eshopov s exterierovým nábytkom a doplnkami. V niektorých eshopoch boli ceny naozaj veľmi nízke a fotky produktov vyzerali veľmi lákavo. Človek mal hneď chuť tovar si objednať. Keď sme ale chceli získať nejaké informácie od reálnych kupujúcich, tak nastal hneď prvý problém. Buď boli recenzie iba pozitívne ladené a informácie o firme, ktorá by bola za eshopom bolo problém získať, alebo to boli firmy, ktoré mali sídlo v zahraničí (Veľká Británia, Seychely, ….), a keď sme trošku pogooglili, tak ak niekto v danom eshope niečo zakúpil, tak čakal celé mesiace a tovar nechodil. A ak niekomu tovar prišiel, tak samozrejme nič nezodpovedalo tomu, čo bolo na obrázku…

A tak sme googlili ďalej, až sme natrafili na eshop ratanea.sk, na ktorom sme našli reálne informácie o tom, kto eshop prevádzkuje, nechýbali reálne recenzie (na heureke majú viac ako 400 recenzií a 100% spokojných klientov) a takisto majú aj svoj vlastný showroom v Bernolákove, kde je možné si výrobky reálne pozrieť a odskúšať. Ceny sú síce vyššie, ako v ostatných eshopoch, ale kvalita produktov nás hneď presvedčila. A tak sme kúpili prvé výrobky od nich a o niekoľko týždňov ďalšie. A keďže sú produkty naozaj kvalitné, tak sme si záhradný nábytok od nich zakúpili opäť. Nič sa nám nerozpadá, všeto drží, farby sú stále, takže preto, keď sme išli nakupovať opäť sme sa po inom predajcovi ani nepozreli, nič sme už negooglili, išli sme na istotu.

Tovar, ktorý sme si vybrali nám doručili v presne stanovený čas až domov. Kreslá a ležadlá boli každé v celku, iba veľký stolík bol v demonte (iba sa zmontovali nohy).  Hneď sme mohli všetok nábytok používať.

Komunikácia zo strany eshopu je perfektná, na každú otázku sme do pár minút dostali odpoveď.

Keďže sme hľadali väčšiu súpravu na sedenie so stolom a stoličkami, vybrali sme súpravu KINGSTON svetlosivú s tmavými poduškami a o pár týždňov sme si k nej dokúpili aj ležalá s malým stolíkom.

Jedná sa o umelý ratan, ktorý je veľmi kvalitný. Hrúbka použitého ratanu je až 6,5 mm, tvar ratanu je guľatý.

Starostlivosť o tento ratanový nábytok je veľmi jednoduchá, sklo na stolíku stačí pretrieť handričkou a samotný nábytok jednoducho vystriekame vapkou.

Ak budete mať nábytok vonku aj počas zimy, určite si k nemu zakúpte aj plachtu, ktorou nábytok prekryjete.

Eshop ratanea.sk môžem naozaj odporúčať!

A že je tovar naozaj kvalitný môžete vidieť aj v nasledovnom videu:

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.