Každý jeden rodič, by mal používať Ergobaby nosič

0 464

Až do polovice 20. storočia ľudia žili vo veľkých tradičných rodinách. Starší sa starali o mladších, mladší im pomáhali. Na otázky príliš veľa času nebolo, neostávalo nič iné, ako používať zdravý a často sedliacky rozum. Dnes je síce doba  iná, ale čoraz viac sa vracia a uchyľuje opäť k tomu, čo bolo dobré aj v minulosti. A aj na takýchto princípoch si zakladá ponuka, ktorú sa vám v tomto článku posnažíme čo najviac priblížiť.

Podpora zdravého vývoja dieťaťa

Tá bude závisieť od toho, ako budete k výchove vašej ratolesti pristupovať. Na začiatok by ste si mali uvedomiť, že novorodenec je úplne závislý na vás a vašej pozornosti, preto by ste mu mali venovať všetko svoj voľný čas. Niekedy je to náročnejšie, ale ak využívate správne pomôcky, dá sa to veľmi jednoducho zvládnuť. Jednou z nich je aj moderný Ergobaby nosič. Ako už prezrádza samotný titulok , mal by ho mať naozaj každý jeden rodič a my vám povieme prečo?

Prečo je dôležité nosiť dieťa?

Podľa odborníkov je dôležité, aby sa dieťa nosilo na rukách tak pre samotného novorodenca, ako aj pre matku. Umožnia vám to Lenny Lamb, šatky ktorými si k sebe pripútate svoje dieťa pevne a naozaj jednoducho. Všetko, čo začnete potom robiť, sa vám bude zdať omnoho jednoduchšie a pohodlnejšie. Pozrime sa ale na výhody takéhoto nosenia detí z oboch strán a podrobnejšie.

Pre dieťa

Z fyzického hľadiska nie sú novo narodené deti na tom tak dobre ako ostatné cicavce. Nedokážeme sa hneď postaviť na nohy a bez problémov sa prepraviť z jedného miesta na druhé. Už len samotná chrbtica si vyžaduje na dobré tvarovanie a upevnenie svoj čas. Preto by ste mali zistiť, ako funguje   a o čom je nosenie detí s pomocou Manduca nosičov, ktoré si dokonca môžete na vyskúšanie aj zapožičať. Navyše nosenie dieťaťa na rukách je najlepšou prevenciou vzniku vrodenej dislokácie bedier.

Pre mamičku

Kosti ženy pri pôrode a po tehotenstve sú na tom o niečo horšie ako zvyčajne. Neobvyklé intenzívne zaťaženie v popôrodnom období môže mať za následok akútnu bolesť chrbta, bolesti hlavy a kĺbov v rukách. Aj tieto veci dokážete vyriešiť správne vytvarovaným moderným nosičom, ktorý vám odporúčame si čo najrýchlejšie zakúpiť. Neoľutujete a aj váš vzťah s dieťatkom bude na tom omnoho lepšie. Zjednodušte si náročnú materskú dovolenku s nosičmi rôzneho druhu a podarí sa vám vystúpiť zo stereotypného kruhu.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.