Máme pre Vás 100 € kupón na Vašu letnú dovolenku

0 500

Leto nám už doslova klope na dvere, a preto je najvyšší čas začať si hľadať vhodnú dovolenkovú destináciu. Načo preplácať drahé dovolenky cez cestovné kancelárie, keď môžete cestovať priamo cez vlastníka daného ubytovacieho zariadenia. A okrem toho, že získate najlepšiu cenu, získate od nás ešte niečo naviac!

Kupón v hodnote 100 € !

Áno, čitate správne, dáme Vám sto eurový kupón, ktorý si môžete uplatniť hneď na Vašu prvú dovolenku. Jedinou podmienkou je, že výška dovolenky, ktorú si vyberiete musí byť v hodnote minimálne 500 €, čo samozrejme nie je žiadny problém. Veď ak si pozrite ceny letných dovoleniek cez cestovné kancelárie, zistíte, že za 500 euro nezoženiete ani apartmán pri mori.

Valamar ponúka ubytovanie nielen v Chorvátsku, ale aj v Rakúsku. Vyberie si skutočne každý! V ponuke nájdete luxusné 5* hotely pre najnáročnejších klientov Ponúkajú hotely zamerané pre dospelých, ale aj rodinné hotely. Animácie na každom rohu sú samozrejmosťou! V ponuke nájdete aj 4*, 3* a aj 2* hotely pre menej náročnú klientelu. A nielen to, v ponuke nájdete aj apartmány či kempy. A jedlo? Aj tu je ponuka rovnako široká, od ultra all inclusive, cez klasický all inclusive, polpenziu, raňajky, až po vlastné stravovanie.

Posielam vám darčekový poukaz v hodnote 100 €, ktorý si môžete uplatniť na stránke https://www.valamar.com/en/ambasador-forma?data=MTAwMTA2MDU4Mzg5  na vašu budúcu dovolenku!
Zadajte svoje osobné údaje a získajte kupón e-mailom.

 

A pripájam aj niekoľko inšpirácií…

Pohľad do hotelovej izby v luxusnom 5* rezorte family frendly – https://youtu.be/e8H4WjwFgcA

Hotelová pláž – https://youtu.be/bMSMns72AAQ

Bazénový svet – https://youtu.be/DwHxONwWJCY

Nekonečná zábava pre deti – https://youtu.be/d6Xw1-aY55A

A aj pohľad do menšej izby pre 2 dospelých v 4* hoteli na ostrove Rab – https://youtu.be/t0-OUdQP0OI

 

 

 

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.