Máme pre Vás 100 € kupón na lyžovačku v Alpách

0 291

 

Radi lyžujete a už Vás nebaví platiť nehorázne sumy za ubytovanie a vleky na Slovensku? Čo tak vyskúšať niečo nové, kde nebudete stáť v dlhých radoch na vlek, budete mať k dispozícií niekoľko kilometrové zjazdovky a čerešničkou na torte bude nádherné ubytovanie s TOP službami?

Poďte sa spolu s nami pozrieť na úžasné lyžiarske stredisko v Rakúsku….

Predstavujeme Vám lyžiarske stredisko s najvyššou úrovňou snehu a s najdlhšou sezónou lyžovania v Rakúsku, vitajte v provincii Salzburg Obertauern! Bude to znieť neuveriteľne, ale čaká tu na Vás až 100 kilometrov zjazdoviek, áno čítate správne, skutočne 100 km zjazdoviek! Zjazdovky všetkých úrovní, ktoré sú každý deň perfektne upravené, aby Vám zaručili najvyšší komfort lyžovania.

A aby ste si lyžovanie užili skutočne naplno a so všetkým čo k tomu patrí, Valamar Vám ponúka ubytovanie doslova na skok od lyžiarskeho vleku.

Vybrať si môžete ubytovanie v 4 alebo 5 hviezdičkovom hoteli s wellness službami.

Ubytovanie v 4* hoteli Valamar Obertauern Hoteli a pre náročnejších je to luxusné ubytovanie v 5* hoteli KESSELSPITZE VALAMAR COLLECTION HOTEL.

 

A najlepšie je, že vďaka nám na Vašej zimnej dovolenke ušetríte. Máme totiž pre Vás 100 € kupón na Vašu zimnú dovolenku v rezortoch Valamar.

Vravíte, že vy nelyžujete? Žiadny problém, nezabúdame ani na Vás, 100 € kupón môžete použiť aj na Vašu letnú dovolenku vo Valamare! V každom jednom strediskú, ktoré ponúkajú, či sa vyberiete dole na juh do Dubrovníka, alebo na Makársku, ostrov Rab, alebo si vyberiete niektorú z destinácií na severe, hore na Istrii.

Stačí sa len zaregistrovať na odber newsletera a kupón je Váš, viac info získate tu:

https://www.valamar.com/en/ambasador-forma?data=MTAwMTA2MDU4Mzg5

 

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.