Jazykové kurzy pre všetky deti na Slovensku

0 423

Pôrodnosť na Slovensku za posledné roky čoraz viac klesá. Smutné je aj to, že aspoň jeden z rodičov odchádza do zahraničia za prácou a tým pádom trávi minimum času so svojou rodinou. Rodiny sú tak nekompletné a častokrát sa kvôli dlhodobému odlúčeniu rozpadávajú. Predsa len sa nájde výhoda práce v zahraničí. Rodina bude mať k dispozícii viac finančných prostriedkov a najmä – rodičia sa naučia cudzí jazyk, ktorý môžu neskôr učiť aj svoje ratolesti.

Vynára sa teda otázka, či je dobré už odmalička učiť deti na bilingválne prostredie alebo s nimi komunikovať len v materinskom jazyku. Samozrejme, každý rodič sa rozhodne podľa seba. Určite vám však odporúčame vyskúšať kvalitné kurzy angličtiny pre deti.

Angličtina je celosvetovo uznávaný jazyk a ak práve ako rodič pokukujete po výhodných jazykových kurzoch pre deti, odporúčame vám práve ten u Wattsenglish. Ako prebiehajú kurzy práve u nich?

Všetky deti prihlásené na angličtinu pre deti sa delia do skupín. Kurz prebieha dvakrát do týždňa po štyridsať minút. Počet hodín, ktoré absolvujú, je 24. Výjde vás to aktuálne na 239 eur, čo je pomerne slušná suma.

Ako správny rodič by ste mali myslieť na budúcnosť svojho dieťaťa a pripraviť ho včas na jazyky. Uvidíte, že v budúcnosti vám bude vďačné za to, že ste ho pomerne v skorom veku prihlásili na kurz cudzieho jazyka, vďaka ktorému nadobudlo skúsenosti, ktoré zúžitkuje pri hľadaní a v práci. V súčasnosti je dôležité ovládať minimálne jeden cudzí jazyk. Prečo naň neučiť dieťa už od útleho veku? Kontaktujte jazykové školy v blízkom okolí alebo oslovte práve Wattsenglish.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.