Jar prichádza, vyberte si vhodný kočár

0 620

Slnečné lúče začínajú hriať čoraz viac a teplé slniečko nám napovedá, že by sme mali do skríň odložiť vyteplené zimné bundy a nahradiť ich tenšími jarnými.

Takisto mnohé mamičky začínajú uvažovať o kúpe nového letného kočíka, ktorý je nielen oveľa spratnejší ako mohutný zimný, ale pre dieťatko aj pohodlnejší.

Ja som pred tromi rokmi na letnej dovolenke po prvý krát mala požičaný kočík od Bugaboo, konkrétne model bee3 a zistila som, že je to nenahraditeľný pomocník pre tých, ktorí často cestujú. Hneď po návrate z dovolenky som si rovnaký kočík zakúpila a obľúbila som si ho nielen ja, ale aj dcérka. Neskôr sme zakúpili novší model bee5 a aktuálne si naplno užívame najnovší model Bugaboo BEE6.

Je to náš nenahraditeľný každodenný pomocník a miláčik. Ľahký, spratný, jednoducho ovládateľný a pri cestovaní v kufre auta zaberie len minimum miesta.

A nový bee6 má okrem iných skvelých vlastností aj väčšie kolečká, takže s ním bez problémov prejdete aj v snehu (nehovorím o 40 cm ale ak je na chodníku do 10 cm snehu kočík si s ním bez problémov poradí).

Ak sa chcete s našim miláčikom zoznámiť, pozrite si video na tomto linku.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.