Amante japanese emotions v Púchove

1 578

Ak ste z Púchova, alebo bývate v jeho blízkom okolí a chcete si pochutnať na naozaj dobre pripravenom steaku, alebo ak ste milovníkom sushi potom určite navštívte Amante Japanese Emotions nachádzajúcu sa na Požiarnej ulici v Púchove. Amante bol pôvodne coctail bar, a v roku 2015 začal ponúkať aj znamenité sushi. Postupne pribúdali aj ďalšie jedlá a teraz do svojej ponuky zaradili aj polievky, predjedlá a nechýbajú ani steaky.

Najlepší steak aký sme zatiaľ mali bol v hoteli Kempinski na Štrbskom Plese, druhé miesto v našom rebríčku má Bratislavské El Gaucho a striebornú priečku u nás obsadil práve Amante Japanes Emotions.

Keďže nás jedlo naozaj oslovilo rozhodla som sa o tomto podniku napísať, lebo sa nachádza v našom malom mestečku. Na úvod musím povedať, že sme odskúšali aj sushi, ale keďže my nie sme milovníkmi tohto jedla, tak žiaľ sushi zhodnotiť neviem, lebo som ho mala druhý krát v živote. Ale naservírované bolo perfektne, čašníčka nám presne povedala, ktorý kúsok je z akej ryby, čo obsahuje, čiže to bolo bez výhrad.

Pri ďalšej návšteve sme ale vyskúšali polievku, predjedlo, hlavné jedlo a všetko bolo vynikajúce. Thajská polievka bola sýta, hustá a dobre dochutená. Krevety s wasabi majonézou, ktoré som mala ako predjedlo boli pripravené prvotriedne, boli čerstvé, chrumkavé, voňavé, podávané s vynikajúcim dresingom. Hovädzí steak na japonský spôsob bol veľmi dobrý, mäsko bolo pripravené úplne skvele – medium, bolo ružové, dobre ochutené. Jediné, k čomu mám pripomienku, sú omáčky k steaku, to nám naozaj chýbalo ako jediné. Ale verím, že aj to časom ešte doladia. Aj keď chápem, že sa zameriavajú najmä na sushi, lebo sa aj nazývajú „sushi bar“, ale verím, že aj steaky ešte dotiahnu do úspešného finále 🙂

Obsluha v bare je na jednotku! Každý jeden čašník je vždy milý, usmiaty, ústretový a dokáže poradiť. O drinkoch vedia všetko, pretože Amante je najmä koktail bar, ale postupom času k vynikajúcim drinkom pribudlo aj veľmi chutné jedlo. Je vidieť, že majiteľ svoju prácu miluje a snaží sa, aby aj jeho zamestnanci mali svoju prácu rovnako radi a vykonávali ju s láskou.

Na bare sa mi tiež veľmi páči, že je sklenenými dverami predelený na fajčiarsku a nefajčiarsku časť, takže jedlo si človek môže vychutnať. Počas leta nechýba ani terasa. Bar je zariadený moderne a štýlovo.

Navštívte Amante a uričte nebudete ľutovať! Určite však odporúčam spraviť si rezerváciu, pretože bar je veľmi obľúbený a najmä počas víkendu býva vždy plno.

1 komentár
  1. Silvia hovorí

    Ceny maju vysoke si myslim. a vela ludi v piatky sa bez rezervacky tam ani nedostane

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.